logo
Advertisement

भारतिय अ’तिक्र’मण बि’रुद्ध ‘नझु’कून् हाम्रा शीरहरू’ भिडियो गीत सार्वजनिक

३० जेष्ठ २०७७, शुक्रबार मा प्रकाशित

भारतिय अ’तिक्र’मण बि’रुद्ध ‘नझु’कून् हाम्रा शीरहरू’ भिडियो गीत सार्वजनिक

भारतले नेपाली भूमि लिम्पियाधुरा, लिपुलेक र कालापानी क’ब्जा गरेको बेला देशभक्तिले ओतप्रोत राष्ट्रिय गीत ‘न’झुकून् हाम्रा शीरहरू’ सार्वजनिक भएको छ । पूर्खाले आ’र्जेको भूमिको र’क्षा गर्ने दायित्व हरेक नेपालीको काँ’धमा आएको सन्देश दिने गरी शुक्रवार म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको हो ।

अ’तिक्रमित भूमि फ’र्काउन सरकारले हालै लिम्पियाधुरा, लिपुलेक र कालापानी समेटिएको नेपालको नयाँ राजनीतिक तथा प्रशासनिक नक्सा जारी गरेको छ । नेपालको भूमिका रक्षाका लागि सिङ्गो देश एकजुट भइरहेका बेला उत्तम केसीद्वारा लिखित गीत बजारमा आएको छ । गायक विजय अधिकारी र मनिष राईको स्वर रहेको गीतमा संगीत विजय अधिकारीको रहेको छ ।

गीतमा नेपाल कलाकर्मी संघका अध्यक्ष रबिन्द्र खड्का, मोहन निरौला, लय संग्रौला, जितु नेपाल, गोपाल ढकाल, सुभेक्षा थापा, उत्तम केसी,आशा भुषाल लगायत कलाकारहरुको अभिनय रहेको छ । राष्ट्रिय गीतको निर्देशन निर्देशक जीवन शाहीले गरेका छन् भने निर्माण साईराम पिक्चर्स प्रालिका प्रबन्ध निर्देशक शम्सेर श्रेष्ठले गरेका हुन् ।

Facebook Comments

Recent Comments

Top
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x