logo
Advertisement

भेरीमा पौडि’एर बांचेका नवराज विकका साथीले रुकुम घ’ट’नाको वा’स्तवि’कता यसरी खु’लाए(भिडियो)

१८ जेष्ठ २०७७, आईतवार मा प्रकाशित

नवराज विकसंगै रुकुम गएका केही युवाहरुले घ’ट’नाका बारेमा नयाँ कुरा खुलाएका छन् । उनीहरुले आफुहरु १९ जनाको समुहमा गएको स्वीकार गरेका छन् । आफुहरु फर्कन लागेको बेलामा गाउँका ठुलो भि’डि आएको देखेर आफुहरु ड’राए’र भा’गेको बयान दिएका छन् । सो घ’ट’नामा बाँ’चेर फर्कीएकाहरुले आफुहरुलाई आ’क्रमण भएको बताएका छन् ।

भेरीको पुल नाघेर बाँचेका दुई जना नवराजका साथीहरुले आफुहरु भागेर बाँचेपछि उनीहरु पनि भागे होलान् भन्ने ठानेको बताए । २१ वर्षका नवराज विक, १७ वर्षकी युवतीसंग प्रेम सम्बन्धमा थिए । नवराजले गएको शनिवार वेहुली लिन भन्दै अन्य १८ जना साथी लिएर गएका थिए । नवराजले आफुहरुलाई वेहुली भगाउन जाने भनेर फोन गरेपछि आफुहरु गाउँवा १० जना गएको बताए ।

वाटोमा अरु साथीहरु मिसिएर १९ जना भएर युवतीको गाउँ गएको बताए । उनीहरु युवतीको घर नजिकैको वाटोवाट जाँदाखेरी युवतीको आमाले देखेपछि, ए डुम तँ फेरी आइस् भन्दै भनेको उनीहरुले बताएका छन् । नवराजलाई युवतीको आमाले पहिल्यै देखि चिनेको हुनसक्ने भएकाले देख्ने बित्तिकै त्यस्तो भनेको उनीहरुको भनाई छ ।

उनीहरुको कुरा भएको थियो की के हो त्यो त थाहा भएन, संगै गएका एक जना साथीले भने, हामीलाई देख्ने बित्तिकै युवतीको आमाले ए डुँम त फेरी आइस् ? भनेर भन्नुभयो । पहिलाको चो’ट खाएर पुगेन ? अब म रेर जान्छन् । आमाले त्यसो भनेपछि आफुहरु फर्केर घर फर्कन लागेपछि मथिवाट ठूलो हु’ला आएर आफुहरु माथि आ’क्रमण भएको बताए ।

Facebook Comments

Recent Comments

Top
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x